Naše aktivity

Kromě hašení požárů zasahujeme v případě povodní, jiných živelních pohrom, ekologických havárií, pomáháme při dopravních nehodách, technické pomoci a jiných mimořádných událostech. Podílíme se na prevenci požárů a dalších událostech, které ohrožují jak životy tak i majetek.

Aktivně se účastníme společenského dění našeho města. Každoročně organizujeme hasičský ples a těší nás, že má své příznivce. Věnujeme se práci s mládeží a účastníme se soutěží v požárním sportu.

Provedli jsme renovaci vozidla LADA NIVA, které bylo získáno ke konci roku 2009. Po dokončení rekonstrukce bylo vozidlo vybaveno zejména pro zásahy u DN.

NIVA před opravou
NIVA v původním stavu
NIVA během opravy - únor 2010

Více obrázků najdete ve fotogalerie zde.

Vlastními silami jsme zrenovovali získané vozidlo Mercedes 308. Dnes vypadá jako nové a jsme na  zručnost vlastních lidí právem pyšní.

Mercedes 308Mercedes 308Mercedes 308Mercedes 308Mercedes 308Mercedes 308

V roce 2009  jsme opravovali CAS - T 148. Původně se jednalo o opravu čerpadla, ale při ní  jsme zjistili, že je prasklá pomocná převodovka. To si vyžádalo sundání nádrže.

Několik fotek jsme umístili do fotogalerie sem